1 Temmuz 2021

Ankara Altılı Tahminleri (20.07.2019)

1.AYAK: 2 MAGNUS katıldığı koşularda zorlu rakiplerine rağmen gücü nispetince dereceler çıkardı. Ağır kg ile koşacak olmasına rağmen bu grupta kazanmaya yakın. Seneye iyi başlamamasına rağmen, çalışmalarında iyi işler sergileyen 5 AZMANTOR dinçlikle sürpriz yapabilir. Form tutmaya başlayan 3 MUTINEER ve 4 ŞPİLDAT sonraki ihtimaller.

2.AYAK: İlk defa start alacak 3 yaşlı arapların koşusunda galoba göre ayrım yapmak zor. Çalışmalar birbirine denk, suyunu sıksak anca 2 AKYAKA çıkar. Hepsi tercihimdir.

3.AYAK: 3 CALL TO VICTORY İstanbul’da grup koşusunu kazanırken düzlükte attığı sprint mükemmeldi. Kısa sürede 2. grup koşusuna çıkması handikap gözükse de favorim. İlk koşusunu escort bodrum rahat kazanan 5 LORD OF GAME, çıkardığı derece ile de dikkatimi çekti. Oyuna eklemek için kararsız kaldım. Not olarak bırakıyorum.

4.AYAK: 4 DÖVER koruduğu formu ile favorim. Kazandığı yarış sonrası 6 PRENSES ASLI rakibidir. 8 UÇANBİLGİN, 2 ZORLUAT ve uygun kg ile koşacak 10 ZEHİR HAFİYE sonraki ihtimaller. Sürprize müsait bir koşu.

5.AYAK: İlk defa koşacak atlarının bölünen diğer koşusunda bu sefer galopları ile ön plana çıkacak bir isim var. Ahmet Çelik’in binmesi ile muhtemelen agf çıkacaktır. 10 YARIMADA çalışmalarına göre bankom.

6.AYAK: 2 JACOBIN bu grubun üstü performans sergiliyor. İyi durumu ile 4 BLACK GRAPE rakibidir. 14 ELOIN ve 10 POWER OFF diğer ihtimallere olup. 13 MOON FATHER tehlikeli bir isim, etkili koşma ihitmali ile sürprizde ekliyorum.

Genel şablon bu şekilde olup gün içinde güncelleme yapmaya çalışacağım.

KUPON

2-5-3-4
2 // H
3 // 5
4-6-8-2-10
10
2-4-14-10 // 13 (bankotahminler)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Betgaranti